|

Dwie artystki. Próba.

Będąc fotografem często dostaje różne propozycje współpracy. TFP, komercyjne, barterowe. I pierwsza myśl, która najczęściej mi towarzyszy to: „JADĘ”. Rzadko kiedy mam poczucie, że mi się nie chce. Moja głowa najchętniej wykonywałaby zdjęcia cały czas. Mógłbym mieć podpięty do twarzy aparat i bez przerwy fotografować! 
Tym razem dostałem propozycję od dwóch wspaniałych artystek, żeby sfotografować ich próbę generalną przed imprezą rozdania nagród miejskich w domu Kultury Krzemień w Szczecinie.
W całym tym przedsięwzięciu wzięła udział fantastyczna grupa muzyczna.
Każde takie doświadczenie, to niebywale przydatny trening przed kolejnymi ślubami, fantastyczne urozmaicenie czasu wolnego, możliwośc poznania wspaniałych ludzi i miejsc.
Biorąc pod uwagę, że takie miejsca mają ograniczone źródła światła, jest to świetna próba kreatywności i sprzętu.
Podsumowując, jeśli poza sezonem ślubnym Wasz fotograf działa, trenuje i uczy się, możecie być spokojni. Wejdzie w kolejny sezon z nową, dobrą energią a Wy otrzymacie świetne zdjęcia z Waszej wspaniałej imprezy. 

Wydarzenie, w którym brałem udział to próba sceniczna z udziałem Pauliny Nowickiej i Agnieszki Borkowskiej. Dwóch choreografek, które przygotowują pokaz taneczny na galę wieńczącą drugi etap plebiscytu „Bursztynowy Pierścień”, i podsumowująca sezon artystyczny 2020/2021 w zachodniopomorskich teatrach. 

Similar Posts