|

Dwie artystki. Próba.

Będąc fotografem często dostaje się różne propozycje. Nie ważne czy odpłatne czy nieodpłatne. Pierwsza myśl nie zawsze jest: „JADĘ”. Czasem jest tak, że się najzwyczajniej w świecie nie chce, może jest coś zaplanowanego za jakiś czas albo mamy wrażenie że nic z tego nie uda się wykrzesać.
Na szczęście nasza głowa generuje myśli cały czas i mamy możliwość dłuższego zastanowienia się nad sytuacją.
Tak było tym razem. Pierwsza myśl wygenerowała kilka pytań:
– co Ja tam mogę w ogóle zrobić?
– cóż tam może się dziać kilka godzin? (pierwotnie miały to być 4 godziny ale skończyło się na 2,5)
– co Ja mogę stamtąd dla siebie wyciągnąć?
I właśnie te na pozór negatywne pytania okazały się początkiem szukania odpowiednich odpowiedzi.
I właściwie, to okazało się, że będzie tam również grupa muzyczna. Próba odbędzie się w docelowym dla wydarzenia miejscu, czyli nowoczesnym domie kultury. Wyszło, że przez dwie i pół godziny można zrobić na prawdę pokaźną ilość ciekawych zdjęć i nawet ma się ochotę na więcej. No i najważniejsze. Zdobyłem kolejne doświadczenie w pracy z trudniejszym światłem, sceną, ludźmi w ruchu. Poznałem nowych, ciekawych ludzi.
Wydarzenie, w którym brałem udział to próba sceniczna z udziałem Pauliny Nowickiej i Agnieszki Borkowskiej. Dwóch choreografek, które przygotowują pokaz taneczny na galę wieńczącą drugi etap plebiscytu „Bursztynowy Pierścień”, i podsumowująca sezon artystyczny 2020/2021 w zachodniopomorskich teatrach. 

Similar Posts