Usługa videofilmowania

Jeśli szukacie oferty foto + video, nie mogliście trafić lepiej.
Wraz z moim przyjacielem Radkiem jesteśmy najlepszą ekipę do zadań specjalnych. Swoją przyjaźń zaczynaliśmy od wypraw w góry, wspólnie przeszliśmy niezmierzone szlaki,
a teraz  chcemy Wam zaproponować połączenie naszych sił właśnie na waszym ślubie.
Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania specjalnej oferty foto + video!

TWORZYMY WSPOMNIENIA W LEPSZYM WYMIARZE

Krótki teledysk ślubny, film długi z wesela czy podziękowania dla rodziców to obecnie najbardziej rozpoznawalne elementy ślubnej filmografii. W naszych produkcjach przykładamy dużą wagę do precyzji tworzenia filmów z zachowaniem historii dnia i pod podkład muzyczny, przez co nadajemy im niezapomnianego charakteru.

PROFESJONALNY KAMERZYSTA ŚLUBNY

Zależnie od życzenia Pary Młodej, relacja może wystartować już w domu lub hotelu, ewentualnie przed wyjazdem na samą uroczystość. Film ślubny zaczyna się wówczas od błogosławieństwa rodziców i przygotowań. To dobry moment, aby wychwycić emocje, towarzyszące Młodym w tym dniu. Następnie kamerzysta dyskretnie rejestruje najważniejsze chwile w kościele lub w USC, po czym wraz z Parą Młodą udaje się na wesele i tam chwyta w kadry radosną zabawę na parkiecie, krojenie ślubnego tortu czy podziękowanie dla rodziców. W ofercie jest również film ślubny w plenerze, realizowany zwykle innego dnia.

Nazywam się Radosław Ruczka i jestem twórcą R2 Films. Nigdy nie sądziłem, że kiedykolwiek zostanę filmowcem, od początku swojego życia byłem związany ze sportem. Zawsze lubiłem przyglądać się i obserwować. Kiedy pierwszy raz chwyciłem do ręki drona wiedziałem, że jest to początek czegoś nowego. To co z dołu wydawało się normalne, z góry pokazywało całkiem nowe oblicze. Od wczesnych lat studenckich odkryłem w sobie pasję podróżniczą, toteż po dziś dzień lubię zgubić się z plecakiem w mieście i kraju, w którym nigdy wcześniej nie byłem. Tym sposobem zrozumiałem, że jeśli chcę nagrać wszystko potrzebuję czegoś więcej. Aparaty i kamery utwierdziły mnie w przekonaniu, że lubię zapisywać chwile, a każdy nauczony element rzemiosła montażowego cieszy mnie coraz bardziej. Od początku towarzyszyło mi twierdzenie, że nasze życie to nasz film i nagrywamy by uchwycić emocje i drobne szczegóły zatrzymując czas i zapisując wszystko, co w danej chwili nami kieruje.

Prywatnie oprócz filmowania dużo czasu spędzam nad doskonaleniem swoich umiejętności sportowych i lingwistycznych, a wysoka ambicja prowadzi mnie w stronę ciągłego rozwoju. Lubię pracować z ludźmi tworząc dla nich nowe projekty i chętnie poznaje dziedziny, którymi się zajmują. Oprócz proponowania własnych idei, często wsłuchuję się w kreatywność drugiej osoby, tak by nasza współpraca przebiegała jak najbardziej twórczo. Pokonywanie trasy samochodem, samolotem czy też pociągiem jest dla mnie przyjemnością, toteż docieram do swoich klientów w nawet najdalej wyznaczone miejsca.