Wesele w Jachtowej. Czy warto?

Witajcie moi Kochani!
Z zamiłowania do fotografii i do rozwoju zarówno osobistego jak i fotograficznego jestem w stanie zrobić dużo. Dużo i najlepiej szalonego. Np. mogę wcielić się tego samego dnia zarówno w rolę fotografa jak i fotografowanego.
Tym razem oprócz robienia zdjęć zostałem cudownym i pięknym Panem Młodym.
23 kwietnia została zorganizowana niezwykła ślubna sesja stylizowana w ciekawej i równie pięknej przestrzeni restauracji Jachtowa w Szczecinie.
Wydarzenie zorganizowane z niemałym rozmachem, do którego zostały zaangażowane firmy zajmujące się tematyką ślubną z miasta i okolic.
Nie zdziwcie się oczywiście, jeśli zobaczycie tutaj trochę reklamy. Toteż o to chodziło w całym tym przedsięwzięcu. Jak również chodziło o zaufanie dla organizatorów i wszystkich usugodawców.
Dlatego z gorącym sercem polecam Garnitury ze sklepu Mad Man, znajdującego się w Szczecinie na ul. Bolesława Krzywoustego 2. Pragnę również podziękować Adrianowi Zawornemu, który wybrał dla mnie idealny kolorystycznie garnitur, w którym czułem się i wyglądałem znakomicie!
Całe przedsięwzięcie, zostało zorganizowane w całości przez Ewę Cudnik i organizację The Best of Szczecin. To fantastyczne, że są na świecie tacy ludzie, którzy dla idei zrobią na prawdę wiele. Ta sesja zdjęciowa pozwoliłą mi, jako fotografowi z impetem wejść w nowy sezon ślubny.
Z tego miejsca gorące podziękowania dla niej, za czas włożony w organizację i dobranie fantastycznych usługodawców do tego przedsięwzięcia, z któymi miałem tam okazję współpracować i serdecznie polecam!
W restauracji Jachtowa miałem przyjemność fotografować już drugi raz. I kolejny raz mogę zdecydowanie stwierdzić, że to miejsce idealnie nadaje się do zorganizowania Waszego wesela czy innej uroczystości.
Miejsce oferuje dużą, wysoką, wystrojoną w przyjemnym ciepłym kolorze salę bankietową, pozwalająca na zorganizowanie wesela na 180 osób, 22 pokoje hotelowe, taras z widokiem na Odrę, ogród, plac zabaw dla dzieci i duży parking.
Budynek z zewnątrz prezentuje się niebywale.
Przestrzeń w środku pozwala zachować otwartą głowę, o ile można tak powiedzieć będąc w centrum wydarzeń na swoim własnym weselu. Nie mniej jednak, wysokie pomieszczenia to jest coś, co lubię i co pozwala mi czuć się dobrze biorąc udział w takiej uroczystości.
Luksusowo wykończony przedsionek idealnie nadaje się do tworzenia ciekawych scenerii z gośćmi a znajdująca się obok Gocławska Marina może okazać się fantastycznym miejscem na krótką sesję plenerową.
Zbudowany w 1924 roku zabytkowy kompleks kiedyś noszący nazwę „Stettiner Yacht Club” ukazuje architektoniczne trendy minionej epoki.
Wybudowany z charakterystycznej, czerwonej cegły budynek Jachtowej pozwala na chwilę przenieść się w czasie, a otoczenie Gocławskiej Mariny nadaje otoczeniu jeszcze większej wyjątkowości.
Dlatego jeśli szukacie klmatycznego miejsca z historią, to Jachtowa jest idealnym miejscem w Szczecinie na zorganizowanie hucznego wesela.
Jeśli jeszcze dodatkowo wybierzecie na swojego fotografa mnie, możecie być pewni, że wspomnienia z tego dnia będą wyjątkowe, niepowtarzalne i niezwykle oryginalne.

Oczywiście przy sukcesie w całym tym przedsięwzięciu nie mogło zabraknąć takich usługodawców, jak:
DJ Grzegorz Nowotniak i jego żona Magda

Dekoracje balonowe Emilii Pilarskiej O Mamo dekoracje

Nestor Baron od Auta u Pawła

Biżuteria od Just.in hair

Dekoracje Iwona Kusa

Suknie ślubne od Koronkowe Suknie

Similar Posts