Plener Ślubny Natalii i Krzysztofa

I oto w końcu przyszła pora na mój pierwszy plener ślubny w tym roku! 🙂
Tydzień po ślubie Natalii i Krzysztofa wybraliśmy się w jedno z bardziej urokliwych miejsc w okolicy Krakowa. Leżąca na wzgórzu pomiędzy Tenczyńskim a Rudniańskim Parkiem Krajobrazowym nowo otwarta Winnica Jura przywitała nas przepiękną pogodą i fantastycznymi widokami.
Leżąca w Rybnej, 25 kilometrów od centrum Krakowa winnica oferuje widok na Beskidy, a przy bardzo dobrej widoczności pozwala z łatwością dostrzec najwyższe szczyty Tatr. Sala bankietowa na 130 osób z akim tarasem widokowym nie ma sobie równych.
W mojej opinii jest to jedno z lepszych miejsc w okolicy do organizacji swojego wymarzonego wesela, dlatego jeśli planujecie w najbliższym czasie swoją uroczystość nie zwklekajcie, tylko kontaktujcie się z Joanną lub Marcinem Miszczakiem.
W tej niedzielnej wycieczce towarzyszyły nam jeszcze trzy niesamowite osoby, bez których ten plener nie wyglądał by tak wspaniale!
Osoby, z którymi współpracuje muszą być profesjonalistami w swoim fachu, dlatego o fryzurę zadbała Joanna Dzierwa, której konto na instagramie możecie znaleźć tutaj, makijaż wykreowała Karolina a makramę dostarczyła Kasia Z Makramą w tle.
Razem stworzyliśmy super zespół, dzięki czemu wszyscy możemy poszczycić się tymi pięknymi fotografiami!

Similar Posts