Paulina i Bas(z)ta

Wśród urodziwych miejsc i z pięknymi ludźmi współpracować nie trudno.
Dlatego też, kiedy z inicjatywy fundacji The Best of Szczecin i Baszta Piano Cafe & Resturant powstał projekt fotograficzny na Twarz Restauracji, ani przez chwilę się nie zastanawiałem.
Zaproponowałem najlepszej modelce jaką tylko znam współpracę, i wspólnie z Pauliną, moją ukochaną, wyruszyliśmy na podbój Międzyzdrojów.
Burzliwy początek kwietnia zaserwował nam w ten dzień deszcz na przemian z bezchmurnym niebem. Zapowiadało się ciekawie. Nigdy nie było wiadome, kiedy padające przez oszklone ściany światło będzie tym ostatnim. Nadmorski klimat zdecydował się jednak na aktywną słoneczną współpracę, czego efekty możecie podziwiać poniżej.
Sama Restauracja zlokalizowana jest kilka kroków od plaży. Miejsce oferuje swoim odbiorcom gustownie zaprojektowaną przestrzeń wypełnioną jezzową muzyką, graną również na żywo. Oszklona część jadalna budynku pozwala cieszyć się słoneczną pogodą będąc w środku i rozkoszując się smakiem wyszukanych alkoholi i pysznej kawy.
Mając do dyspozycji takie miejsce, wspaniałą modelkę i sprzyjającą pogodę, fotografowało się wyśmienicie.
Postanowiłem pójść w klimaty vintage. Stroje, obiektyw, obróbka. To wybitne miejsce aż się o to prosiło.
Do konkursu wybraliśmy trzy z poniżej prezentowanych zdjęć, na które można głosować na stronie Baszty do czego wszystkich czytających serdecznie zachęcam. Wybór nie był łatwy, jesteśmy również ciekawi czy Wy, jako czytelnicy wybraliście do konkursu takie same zdjęcia.
Gorąco zachęcam do sugestii w komentarzu pod postem.

Similar Posts